خرید چای بهاره لاهیجان با بهترین کیفیت و قیمت

خرید چای بهاره لاهیجان در این محتوا قصد داریم درباره ی خرید چای بهاره لاهیجان و خواص آن و نحوه تهیه آن را برای شما بیان کنیم، پس تا انتها محتوا همراه ما باشید.

همان‌طور که می‌دانید چای در شهر لاهیجان و گیلان، نوعی کالا و محصول زراعی استراتژیک به شمار می‌رود. کیفیت چای، عطر و طعم چای‌های این ناحیه از کشور، بی نظیر است و طرفداران خاص خود را دارد.

خرید چای بهاره لاهیجان

برای خرید چای سیاه و خرید چای سبز به لینک های مربوطه مراجعه نمایید.

در حقیقت می‌توان گفت شرایط جوی مناسب و آب و هوای شهرهای شمالی کشور باعث شده تا بهترین چای‌ها با عطر و طعم‌های منحصر به فرد در این ناحیه از کشور تولید و کشت و بهره برداری شوند. لازم به ذکر است که چای در استان‌های شمالی کشور در سه فصل تولید و کشت می‌شود. این فصول عبارتند از: بهار، تابستان و فصل پاییز.

 

یکی از انواع چای‌هایی که در نواحی شمالی کشور، کشت می‌شود و مورد و بهره برداری قرار می‌گیرد، چای بهاره است. چای بهاره لاهیجان بدون هیچ گونه استفاده از سموم ضد آفت در باغ‌های چای، کشت می‌شود. چراکه در این نواحی کشور، دمای بسیار مناسبی وجود دارد که موجب می‌شود آفات گیاه چای خود به خود از بین بروند و نیازی به استفاده از سموم و آفات شیمیایی برای پرورش گیاه چای نباشد.

خرید چای بهاره 

بنابر این عامل چای بهاره لاهیجان به صورت کاملا طبیعی و صد در صد ارگانیک کشت می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. این چای طعم و عطری بی نظیر دارد و از اسانس‌ها و مواد نگه دارنده که طعم دهنده چای است و در بسیاری از چای‌ها از جمله انواع مختلف چای‌های خارجی مور استفاده قرار می‌گیرد، به وجود نیامده است. بنابراین چای بهاره گیلان و لاهیجان، محصولی بسیار خالص و مفید است.

قیمت چای بهاره لاهیجان

خواص چای بهاره لاهیجان و خرید  چای بهاره لاهیجان

نوشیدن چای بهاره لاهیجان که بدون اسانس است و هیچ گونه مواد نگه دارنده‌ و عطر و طعم مصنوعی، ندارد، خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد.

از جمله این خواص می‌توان به جلوگیری کردن از بوی بد دهان اشاره کرد. مصرف چای بهاره لاهیجان می‌تواند دهان مصرف کننده را ضد عفونی کند. از طرف دیگر، چای بهاره خالص و بدون اسانس گیلان، دارای این قابلیت است که از دیابت نوع دوم پیشگیری کند و آلرژی‌های بسیاری را کاهش دهد. برطرف کردن خستگی و هم‌چنین رفع هر گونه استرس و نگرانی و نشاط آور بودن، همه اندکی از خواص چای بهاره لاهیجان است.

لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی این خواص و مزایا در صورتی که به مصرف کنند چای خواهد رسید که محصول مورد نظر، به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی فراهم شده باشد. بنابراین لازم است برای حفظ سلامت خود و نوشیدن چای با عطر و طعم مناسب و طبیعی، هر چه سریع‌تر نسبت به خرید چای بهاره لاهیجان اقدام کنید.

خرید چای بهاره لاهیجان از کارخانه نور جعفری

برای خرید یک محصول، یکی از نکات لازم، توجه به مرکز و فروشگاه مورد نظر است. برای خرید چای بهاره لاهیجان هم مانند دیگر انواع محصولات، فروشگاه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد.

اما یکی از مناسب‌ترین روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید چای بهاره لاهیجان را به صورت صد در صد طبیعی و ارگانیک و خالص، خریداری کنید مراجعه به کارخانه‌های تولید کننده و عرضه کننده این محصولات است. در این زمینه لازم است بدانید که کارخانه نور جعفری قدیمیترین کارخانه تولید کننده چای در ایران و در شمال کشور به شمار می‌رود.

لازم است بدانید که این کارخانه با کیفیت‌ترین و هم‌چنین طبیعی‌ترین چای بهاره لاهیجان و گیلان را تولید می‌کند و به بازار مصرف ارائه می‌دهد.

بنابراین برای خرید خالص‌ترین و ارگانیک‌ترین چای ایرانی می‌توانید به وب سایت این مجموعه به آدرس noorjafari.com مراجعه نمایید. با مراجعه به وب سایت اینترنتی این مجموعه تولید کننده چای ایرانی، قادر خواهید بود در ابتدا قیمت چای بهاره لاهیجان 1400 را مشاهده نمایید و سپس به خرید این محصولات در وزن و حجم مورد نظر و مطابق با نیار خود دست بزنید.

قیمت چای بهاره گیلان

برای خریداران، همیشه یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های اساسی، قیمت خرید محصول مورد نظر است. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت چای بهاره لاهیجان و گیلان بسته به کیفیت چای مورد نظر متفاوت است. کیفیت چای ایرانی و طبیعی لاهیجان نیز تحت تاثیر چند عامل مشخص می‌شود.

 از جمله این عوامل می‌توان به نوع دسته بندی برگ‌های چای و هم‌چنین خالص بودن این دسته بندی اشاره کرد. به طور کلی می‌توان گفت چای‌های بهاره لاهیجان از نظر کیفیت دارای چند دسته بندی هستند. از جمله این دسته بندی‌ها می‌توان به چای فرآوری با دست و یا دستی، چای ساچمه و یا غنچه، چای سرگل و یا برگ‌های بالای چای بهاره، چای ممتاز که کل برگ‌های گیاه چای به صورت مخلوط در فصل بهار هستند، اشاره کرد.

قیمت چای بهاره لاهیجان

 لازم به ذکر است که هر چه چای‌های بهاره از نظر ویژگی‌های مورد نظر، خالص‌تر باشند و با چای‌های دیگر مخلوط نشده باشند، عطر و طعم بهتری خواهند داشت. بنابراین کیفیت آن‌ها نیز بالاتر است و هرچه کیفیت چای ایرانی بهاره لاهیجان، بالاتر برود به طور حتم، قیمت بالاتری نیز پیدا خواهد کرد.

لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که تولید کنندگان چای بهاره لاهیجان در کارخانه نور جعفری، درجه‌بندی و دسته بندی این چای‌ها را به طور دقیق انجام داده‌اند. بنابراین هیچ گونه چای و یا محصول بی کیفیتی در این دسته بندی‌ها وجود دارد. این نوع از چای‌ها کاملا ارگانیک تولید شده‌اند و کشت آن‌ها به صورت کاملا طبیعی انجام گرفته است. قیمت چای بهاره گیلان با توجه به نوع بسته بندی این محصولات نیز متفاوت است. هم‌چنین روش خرید شما و حجم و وزن مورد نظرتان نیز در تعیین قیمت چای بهاره لاهیجان اثر گذار است.

خرید چای بهاره لاهیجان در تهران

از آنجایی که چای بهاره لاهیجان اصل کارخانه نور جعفری، به صورت کاملا طبیعی تولید شده است بنابراین عده زیادی از افراد از سراسر کشور تمایل دارند این محصولات را خریداری کنند. برای خرید چای اصیل و طبیعی بهاره لاهیجان در تهران و دیگر نقاط کشور تنها کافی است به سایت مجموعه نور جعفری مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که این کارخانه در حال حاضر یکی از مراکز عمده و فعال در زمینه عرضه و فروش انواع چای بهاره لاهیجان به شمار می‌رود. از طرف دیگر این نوع از چای‌ها هم اکنون از طریق نمایندگی‌های فروش این محصولات در سراسر کشور نیز به فروش می‌رسند و در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می‌گیرند.

برای خرید چای بهاره لاهیجان به صورت‌های مختلف جزئی، کلی، عمده، فله و یا انواع بسته بندی‌ها می‌توانید به وب سایت مجموعه و کارخانه نور جعفری، مراجعه نمایید. در حال حاضر انواع مختلف بسته بندی برای این محوصلات وجود دارد.

خرید چای بهاره لاهیجان با بهترین کیفیت

بنابراین می‌توانید چای ایرانی اصیل بهاره لاهیجان را در بسته‌های گرمی و یا کیلوگرمی به صورت جزئی و مطابق با میزان مصرف خود، خریداری نمایید و مورد استفاده قرار دهید. از طرف دیگر این دسته از محصولات را می‌توانید به صورت عمده و یا فله نیز خریداری کنید. در این صورت قیمت پایین‌تری را نیز بابت آن پرداخت خواهید نمود. چراکه به طور معمول، بسته بندی چای بر قیمت آن اضافه می‌کند.

قیمت چای سرگل بهاره لاهیجان

همان‌طور که می‌دانید چای بهاره سرگل لاهیجان یکی از بهترین انواع چای اصیل و طبیعی ایرانی است. این چای کیفیت بسیار مناسبی دارد و عطر و طعم بی نظیر آن موجب شده است تا خریداران بسیار زیادی در سراسر ایران داشته باشد. لازم به ذکر این نکته است که به طور کلی، به برگ‌های بالایی گیاه چای که نور و هم‌چنین آفتاب بیشتری را نسبت به دیگر بخش‌های این گیاه، دریافت و جذب می‌نماید، چای سرگل گفته می‌شود.

دریافت نور و آفتاب مناسب باعث می‌شود تا این نوع چای ایرانی، لطافت بیشتری داشته باشد و از طرف دیگر عطر آن نیز منحصر به فردتر باشد. لازم است بدانید که برگ‌های چای سرگل لاهیجان بسیار ریز هستند و از ظرافت قابل قبولی برخوردارند. حاشیه این برگ‌ها کمی به حالت لول شده است و یا مطابق با دستور زبان عامه مردم، اندکی تاب دارد. این نوع از چای در میان ایرانیان که علاقه خاصی به نوشیدن چای دارند طرفداران بسیار زیادی دارد.

کارخانه تولید کننده و توزیع کننده چای بهاره لاهیجان نور جعفری، این دسته از محصولات را به صورت کاملا مرغوب و با کیفیت و بدون اینکه با انواع دیگری از چای مخلوط شده باشد و درصد خلوص آن کم شده باشد، در اختیار مشتریان و متقاضیان این چای‌ها قرار می‌دهد.

بنابر این عامل، چای سرگل بهاره لاهیجان نورجعفری، نوعی چای ایرانی اصیل و خالص و با کیفیت است و به صورت کاملا ارگانیک تولید شده است.

لازم به ذکر است که قیمت چای سرگل بهاره لاهیجان به دلیل کیفیت بالاتر این محصول نسبت به دیگر انواع چای لاهیجان، بالاتر است. هم‌چنین این نکته را نیز در نظر بگیرید که قیمت این نوع از چای اصیل ایرانی، بسته به کیفیت و میزان خلوص آن نیز تفاوت دارد. 

برای خرید چای لاهیجان می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

 لازم است در هنگام خرید این محصول به این عامل نیز توجه داشته باشید که بسیاری از تولید کنندگان و یا توزیع کنندگان چای بهاره سرگل لاهیجان، این محصول را با ناخالصی و با ترکیب کردن با دیگر انواع چای بی کیفیت در بازار به فروش میرسانند و این امکان وجود دارد که قیمت این محصول را کم‌تر از حد معمول آن ارائه دهند. بنابراین لازم است حتما چای بهاره سرگل لاهیجان را از فروشگاه‌ها و کارخانه‌های معتبر تولید و عرضه این محصولات خریداری کنید تا خیالتان بابت کیفیت محصول و خالص بودن آن، راحت باشد.

 

 

مطالب دیگر

تاریخچه چای تاریخچه چای در جهان پیچیده و گوناگون است؛ زیرا روایت‌های متعددی درباره پیدایش و گسترش آن وجود دارد که اغلب مرز بین افسانه و واقعیت را مبهم می‌سازند. این نوشیدنی به‌تدریج به سایر مناطق آسیا ازجمله ایران، ژاپن، هند و سریلانکا راه یافت و هر منطقه ویژگی‌ها و سنت‌های خاص خود را در مصرف و کشت چای توسعه داد. در فرهنگ‌های مختلف جهان، به‌ویژه در مهمان‌نوازی و مراسم اجتماعی، چای نقش بسیار مهمی دارد. در فرهنگ ایرانی، چای نشانه‌ای از مهمان‌نوازی است و اولین چیزی است که خانواده ایرانی به مهمان خود تعارف می‌کند.

چای سیاه، نوشیدنی کهن و اصیل، با عطر و طعمی دل انگیز، از دیر باز در فرهنگ و سنت ایرانی جایگاهی ویژه داشته و همواره به عنوان یکی از محبوب ترین نوشیدنی های گرم در میان مردم شناخته شده است.

چای، نوعی دم نوش محبوب و پر مصرف در سر تا سر جهان است که از ترکیب شدن آب جوش با برگ های گیاه چای درست می شود. این گیاه با نام علمی کاملیا سینسیس شناخته می شود.

چای یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در ایران و بسیاری از کشور های جهان است. این نوشیدنی گرم و دلنشین، نه تنها در مراسم های مختلف، بلکه در طول شبانه روز مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد. به همین دلیل، شناخت و انتخاب بهترین چای ایرانی، اهمیت ویژه ای برای طرفداران این نوشیدنی گرم دارد.

چای گس چای شمال با رنگی دلنشین و طعم گس خاص خود، در میان چای های ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. این چای، محبوب دیرینه مصرف کنندگان قدیمی چای گیلان و چای خانه ها بوده است. طعم گس این چای، طعم اصیل چای را تداعی می کند و برای علاقه مندان به طعم های خاص بسیار دلچسب است.

راهنما نگهداری چای خشک چای، نوشیدنی محبوب بسیاری از مردم جهان، در انواع مختلفی از جمله چای سیاه، چای سبز و چای کیسه ای موجود است. اما آیا می دانید که نحوه نگهداری از چای می تواند بر طعم و عطر آن تأثیر بسیار زیادی بگذارد؟

از کجا بفهمیم چای دم کشیده|مدت زمان دم کشیدن چای ایرانی چای، نوشیدنی محبوب جهانی، همدم لحظات گرم و خنک زندگی ماست. چه در سرمای زمستان و چه در گرمای تابستان، یک فنجان چای می تواند لذتی وصف نا پذیر داشته باشد. اما گاه در حسرت طعم خاص و دل انگیزی هستیم که در یک کافه یا رستوران تجربه کرده ایم، در حالی که از همان نوع چای استفاده می کنیم.

اگر شما علاقه مند به چای ایرانی هستید، احتمالاً نام چای سر گل را شنیده اید. این چای به عنوان برترین و با کیفیت ترین چای ایرانی شناخته می شود و در بین سایر انواع چای های ایرانی، مورد توجه و محبوبیت بیشتری قرار دارد. با این حال برخی افراد با این چای آشنا نیستند. به همین دلیل در این محتوا قصد داریم چای سر گل، زمان برداشت چای سر گل بهاره و خواص چای سر گل را معرفی کرده و به بررسی تفاوت های موجود بین چای سر گل و چای ممتاز بپردازیم.

تاثیر چای داغ و سرد در بدن مصرف چای سیاه یکی از عادات مرسوم در کشور ماست. اما یکی از دغدغههایی که بسیاری از افراد در مورد مصرف چای سیاه دارند، انتخاب بین خوردن چای به صورت سرد یا گرم است. طبق ویژگی های مربوط به مصرف چای سیاه، دمای مورد نیاز آن برای مصرف میتواند متفاوت باشد.